Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


"Niebiescy" kontra "Czarne Koszule" - wygraj bilet na mecz w Chorzowie

Ruch Chorzów zagra w niedzielę, 22 maja o 17:15, z Polonią Warszawa. Mamy dwa bilety na to spotkanie!

Wspólnie z klubem Chorzowa, portal Strefa Pszczyńskiego Sportu - sps24.pl przygotował konkurs, w którym odpowiadając na pytanie związane z Ruchem, wygrać można bilet na mecz Ekstraklasy w Chorzowie.

Konkurs nr 6
W najbliższą niedzielę, 22 maja 2011 o godzinie 17:15, w Chorzowie przy ul. Cichej zostanie rozegrany mecz pomiędzy Ruchem a Polonią Warszawa. By otrzymać jeden z dwóch biletów na to spotkanie należy przy pomocy poniższego formularza odpowiedzieć na pytanie:

Podaj nazwiska trzech piłkarzy Polonii Warszawa, którzy wcześniej występowali w chorzowskim Ruchu.

Poprawną odpowiedź, wraz ze swoimi danymi wpisz w formularzu poniżej (odpowiedź proszę podać w rubryce "hasło konkursowe"). Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy dwa pojedyncze bilety na mecz Ruch Chorzów - Polonia Warszawa. Konkurs trwa do piątku, 8 kwietnia 2011 do 11:00.

WAŻNE!
W rubryce "e-mail" proszę podać swój PESEL. Jest to konieczne, gdyż klub wymaga od każdego kibica identyfikacji właśnie po numerze PESEL. Numery PESEL zwycięzców musimy przed meczem przekazać klubowi z Chorzowa. Odpowiedzi bez numeru PESEL nie będą brane pod uwagę!

UCZESTNIK KONKURSU POWINIEN POSIADAĆ KARTĘ KIBICA WYDANĄ PRZY RUCH CHORZÓW. BEZ TAKIEJ KARTY NIE BĘDZIE MOŻLIWE WEJŚCIE NA MECZ, NAWET W PRZYPADKU WYGRANEJ W NASZYM KONKURSIE!


Czytaj więcej o Karcie KibicaKONKURS ROZSTRZYGNIĘTY - PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ TO OCZYWIŚCIE "TOMASZ BRZYSKI, MACIEJ SADLOK, ARTUR SOBIECH. SPOŚRÓD 19 PRAWIDŁOWYCH ODPOWIEDZI NAJWIĘCEJ SZCZĘŚCIA MIELI KAMIL KAMIŃSKI ORAZ ŁUKASZ ZAWOJAK, KTÓRZY W NAGRODĘ POJADĄ NA MECZ RUCHU Z POLONIĄ WARSZAWA.

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware