Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


KUMULACJA - wytypuj wynik meczu i wygraj koszulkę i piłkę UMBRO

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Do końca sezonu w klasie okręgowej już coraz bliżej. Trwa walka o utrzymanie - Znicz Jankowice i LKS Łąka są w trudnej sytuacji, bo o jedno bezpieczne miejsce walczą cztery drużyny. Obie drużyny będą w środę liczyć na Czarnych Piasek, którzy zagrają u siebie z Tempem Paniówki, drużyną, z którą o ligowy byt walczą nasze zespoły.


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu CZARNI PIASEK - TEMPO PANIÓWKI (konkurs trwa do środy, 1 czerwca 2011, do 18:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy koszulkę reprezentacji Anglii firmy Umbro oraz piłkę nożną firmy Umbro ufundowaną przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware