Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Łąka z Leśnikiem o sześć punktów - wygraj piłkę Umbro

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

W tej kolejce w klasie okręgowej rozstrzygną się losy którejś z drużyn zagrożonych spadkiem. Znicz gra z Unią Kosztowy, a LKS Łąka podejmie Leśnika Kobiór. Łąka jest w gorszej sytuacji, ale Leśnik też wciąż nie jest bezpieczny.


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu LKS Łąka - Leśnik Kobiór (konkurs trwa do środy, 5 czerwca 2011, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy piłkę nożną firmy Umbro ufundowaną przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS NIEROZSTRZYGNIĘTY - BĘDZIE KUMULACJA!

Ponad 70 odpowiedzi przyszło z typowaniem wyniku meczu o utrzymanie, ale nikt nie przewidział, że Łąka wygra aż 5:2. Nagroda przechodzi więc do kolejnego konkursu, który już wkrótce na naszym portalu. Zapraszamy do wzięcia udziału!wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware