Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


KUMULACJA - Łąka w Piasku o utrzymanie, wytypuj i wygraj ochraniacze i piłkę

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Cały czas trwa zacięta walka o utrzymanie w klasie okręgowej. O dwa bezpieczne miejsca walczą już cztery drużyny, bo jankowicki Znicz stracił w ostatniej kolejce szanse na utrzymanie. W przedostatniej serii spotkań LKS Łąka zagra w Piasku z Czarnymi. Czy gospodarze zatrzymają nadzieję "Zielonych"? Porażka definitywnie przekreśli szansę LKS-u na pozostanie w klasie okręgowej.


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu Czarni Piasek - LKS Łąka (konkurs trwa do soboty, 11 czerwca 2011, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy piłkę nożną firmy Umbro oraz ochraniacze piłkarskie Nike (to efekt kumulacji - nikt poprawnie nie wytypował wyniku meczu LKS-u Łąka z Leśnikiem Kobiór) ufundowaną przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).
wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware