Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Konkurs SPORTLANDU - Łąka kontra Wisła Wielka - wytypuj i wygraj piłkę UMBRO

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Rozpoczynamy nowy sezon 2011/2012. Będzie on niesamowity z tego powodu, że w klasie A zagra aż osiem drużyn z powiatu pszczyńskiego. Już w pierwszej kolejce derby pomiędzy LKS-em Łąka a LKS-em Wisła Wielka i to ten mecz będzie naszym pierwszym typowaniem w nowym sezonie.


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu LKS Łąka - LKS Wisła Wielka (konkurs trwa do niedzieli, 14 sierpnia 2011, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy piłkę nożną firmy Umbro ufundowaną przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Spośród ponad 50 odpowiedzi i typowań wylosowaliśmy poprawny wynik przesłany przez Marka Jacka. W nagrodę pan Marek otrzyma od nas piłkę nożną Umbro! Wkrótce kolejne konkursy!

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware