Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Piłka UMBRO czeka! Studzienice grają z Rułami!

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

W drugiej kolejce zmierzą się drużyny, które za sprawą Szymona Stawowego się znają. Trener LKS-u Studzienice trenował przed dwoma sezonami LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Studzieniczanie rozpoczęli sezon od porażki w Bieruniu Nowym, a "Ruły" wygrały w pierwszym spotkaniu z Fortuną Wyry. Kto będzie się cieszył w niedzielę?


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu LKS Studzienice - LKS Rudołtowice-Ćwiklice (konkurs trwa do niedzieli, 21 sierpnia 2011, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy piłkę nożną firmy Umbro ufundowaną przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS LKS Studzienice - LKS Rudołtowice-Ćwiklice ROZSTRZYGNIĘTY!

Spośród ponad 40 odpowiedzi i typowań wylosowaliśmy poprawny wynik przesłany przez Krzysztofa Szwedę. W nagrodę pan Krzysztof otrzyma od nas piłkę nożną Umbro!

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware