Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Pojedynek spadkowiczów - wytypuj wyniki i wygraj koszulkę Umbro reprezentacji Anglii

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Jeszcze w zeszłym sezonie obie drużyny mierzyły się w klasie okręgowej. Wiosną po dramatycznej końcówce było 2:2. Teraz oba zespoły grają w klasie A. Znicz jest liderem tabeli, a Leśnik po dwóch meczach jest na dziewiątym miejscu. Faworytem spotkania będą jankowiczanie, ale Leśnik zagrał niezły mecz z GTS-em II Bojszowy. Jak będzie w niedzielę?


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu Znicz Jankowice - Leśnik Kobiór (konkurs trwa do niedzieli, 28 sierpnia 2011, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy piłkę nożną firmy Umbro ufundowaną przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS NIEROZSTRZYGNIĘTY!

Spośród ponad 40 odpowiedzi i typowań nikt nie wytypował, że Znicz rozbije kobiórzan w stosunku 8:1. Nagroda przechodzi więc na kolejny konkurs!

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware