Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Derbowe starcie Łąki i Znicza - koszulka Umbro i ochraniacze Nike za poprawny wynik

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Spotkanie z początku maja tego roku było jednym z bardziej widowiskowych meczów zeszłego sezonu w klasie okręgowe. Znicz prowadził po pierwszej połowie z LKS-em Łąka 3:0, ale "Zieloni" za sprawą Michała Puchały doprowadzili do remisu. W doliczonym czasie gry Tomasz Tomanek strzelił zwycięską bramkę dla jankowiczan. Jak będzie tym razem? Oba zespoły mają prawie te same kadry co w klasie okręgowej. Oba wygrały pierwsze trzy spotkania w sezonie. Kto straci punkty?


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu LKS Łąka - Znicz Jankowice (konkurs trwa do niedzieli, 4 września, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy koszulkę reprezentacji Anglii firmy Umbro oraz ochraniacze piłkarskie Nike ufundowane przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS Znicza z Leśnikiem NIEROZSTRZYGNIĘTY!

Spośród ponad 40 odpowiedzi i typowań nikt nie wytypował, że Znicz rozbije kobiórzan w stosunku 8:1. Nagroda przechodzi więc na kolejny konkurs! W konkursie Łąka-Znicz mamy więc kumulację!

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware