Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Podwójna kumulacja - mecz o IV ligę - wytypuj i wygraj koszulkę, ochraniacze i książkę!

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Mecz na szczycie klasy okręgowej budzi sporo emocji. W dotychczasowych pięciu spotkaniach piłkarze Unii Bieruń Stary i Krupińskiego Suszec zawsze zdobywali trzy punkty. To te dwie drużyny są wymieniane jako główni faworyci do awansu do IV ligi. Jak potoczy się bezpośredni pojedynek między najsilniejszymi zespołami w klasie okręgowej?


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu Unia Bieruń Stary - Krupiński Suszec (konkurs trwa do soboty, 10 września, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy koszulkę reprezentacji Anglii firmy Umbro, ochraniacze piłkarskie Nike oraz książkę o karierach Adama Małysza i Justyny Kowalczyk ufundowane przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS Łąki ze Zniczem NIEROZSTRZYGNIĘTY!

Spośród ponad 60 typowań nikt z naszych Internautów nie przewidział, że meczu spadkowiczów klasy okręgowej padnie bezbramkowy remis. Mamy więc kolejną kumulację! W kolejnym konkursie do zgarnięcia aż trzy nagrody!

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware