Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


Znicz na Rułach - wytypuj wynik i wygraj piłkę!

 Myślisz , że znasz się na sporcie? Wytypuj wynik meczu w konkursie Strefy Pszczyńskiego Sportu i wygraj cenne nagrody ufundowane przez sklep sportowy Sportland.

Co tydzień wybieramy jeden mecz, według nas najciekawszy mecz spośród spotkań rozgrywanych przez drużyny z naszego powiatu, a jego wynik typujecie Wy ? Internauci. Spośród tych, którzy wytypują dokładny wynik meczu rozlosujemy atrakcyjną nagrodę.

Znicz Jankowice w ostatniej kolejce przegrał z Piastem Bieruń Nowy i spadł na trzecie miejsce w tabeli. LKS Rudołtowice-Ćwiklice zremisował w meczu na szczycie z LKS-em Łąka i jest na czwartej pozycji. Teraz obie drużyny zmierzą się między sobą. Znicz wydaje się być faworytem, ale czy po słabszym meczu będzie w stanie wygrać z mocną ekipą Bogusława Tana?


Wytypuj i wygraj
Korzystając z poniższego formularza wytypuj wynik meczu LKS RUDOŁTOWICE-ĆWIKLICE - ZNICZ JANKOWICE (konkurs trwa do niedzieli, 18 września, do 17:00 czyli godziny rozpoczęcia spotkania. Typowany wynik wpisz w rubryce \"WPISZ HASŁO KONKURSOWE\".


Wśród prawidłowych typowań rozlosujemy piłkę nożną Umbro ufundowane przez sklep sportowy SPORTLAND z Pszczyny (Koszary Ułańskie).


KONKURS Unii z Krupińskim ROZSTRZYGNIĘTY!

Ponad 80 odpowiedzi przyszło z wynikiem meczu Unia Bieruń Stary - Krupiński Suszec. Aż sześciu naszych Internautów przewidziało, że Unia pokona Krupińskiego 2:1. W losowaniu szczęście miał jednak Mateusz Grzesica z Góry i to on otrzyma koszulkę Anglii Umbro, ochraniacze Nike i książkę o Justynie Kowalczyk i Adamie Małyszu.

wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware