Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


"Giganci ze stali" - trzy podwójne bilety do kina Cinema City.

"Giganci ze stali" wstrząsną bokserskim ringiem!


Walki robotów na prawdziwym ringu zamiast na konsoli? Fani wirtualnych gier i walk bokserskich nie mogą przegapić najnowszego filmu Shawn'a Levy'ego.
 Były bokser Charlie Kenton (Hugh Jackman) postanawia raz jeszcze spróbować swoich sił na ringu, tym razem jednak jako promotor stalowych gigantów. Niespodziewanie w dojściu na sam szczyt pomaga Charliemu jego 11-letni syn Max. Podczas przygotowań do jednej z walk, Max odnajduje zniszczonego robota, w którym dostrzega zadatki na mistrza. Kolejne starcia wskazują, że "ATOM" jest na pewnej drodze do zwycięstwa. Walka o miłość syna z wątkiem zaciekle rywalizujących robotów w tle dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń

Orange IMAX - synonim innowacyjnej technologii kinowej - zabierze widzów filmu "Giganci ze stali" w widowiskowy i realistyczny świat walk robotów. Dzięki nowoczesnej technologii każdy będzie mógł poczuć się tak, jakby stał na samym środku ringu. 

Już teraz skorzystaj z szansy! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Kto zagrał główną rolę w "Gigantach ze stali"?


Do wygrania są 3 podwójne bilety ważne w dniach 24-27 października i do odebrania w kasie kina Cinema City w Bielsku-Białej.
Na Państwa odpowiedzi czekamy do 23 października do godziny 18:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Konkurs zakończony. Zwycięzcami zostali: Pani Monika z Libiąża, Pani Joanna z Pszczyny i Pan Marcin z Goczałkowic. Gratulujemy!


wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware