Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


300 złotych czeka! Wytypuj tylko wynik derbów Iskra Pszczyna-Nadwiślan Góra!

Wielkie Derby Ziemi Pszczyńskiej już w sobotę, 12 listopada 2011 roku, zostaną rozegrane na Stadionie Miejskim w Pszczynie. Iskra zagra w nich z Nadwiślanem Góra.

Dwa nasze czwartoligowe zespoły zmierzą się po raz pierwszy na tym szczeblu rozgrywek. Wcześniej mierzyły się w klasie okręgowej, gdzie w sezonie 2009/2010, gdy dwukrotnie wygrywali górzanie. Nadwiślan wywalczył wtedy awans do IV ligi. Piłkarze z Pszczyny dokonali tego samego w kolejnym sezonie. W ostatniej kolejce rundy jesiennej 2011/2012 obie drużyny zagrają między sobą.


Oba nasze zespoły dobijają się do czołówki IV ligi. Nadwiślan pod wodzą Adama Noconia, a obecnie Krzysztofa Zagórskiego jest na czwartym miejscu, Iskra Jana Żurka punkt i miejsce niżej.


W sobotę, 12 listopada 2011, wielki pojedynek - Derby Ziemi Pszczyńskiej. Dla naszych Internautów mamy nie lada gratkę - 300 złotych w gotówce!!! Wystarczy wytypować poprawnie wynik meczu Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra i korzystając z poniższego formularza przesłać go do nas. Z jednego adresu mailowego można wysłać tylko jeden typ! Typowany wynik prosimy wpisać w rubryce "wpisz hasło konkursowe".


Konkurs trwa do 12 listopada 2011, do godziny 12:00. Spośród poprawnie wytypowanych, dokładnych wyników wyłonimy zwycięzcę naszego konkursu, który otrzyma 300 złotych w gotówce, ufundowane przez Grupę Terrabit Janusz Hess, właściciela Drukarni Infopres oraz wydawcę Gazety Pszczyńskiej i portali sps24.pl oraz infopres.pl


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU W PONIEDZIAŁEK, 14 LISTOPADA 2011, NA PORTALU SPS24.PLwróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware