Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
Strona główna Strona główna


KONKURS - KINO KOBIET

KONKURS - KINO KOBIET


FILM "Jak urodzić i nie zwariować"
Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego. Alex, uczęszcza na spotkania \"bracholi\" ? świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, \"jak to naprawdę jest\". Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować?


27 czerwca o godz. 18:30, kino HELIOS w Galerii Sfera - Bielsko-Biała.


Do wygrania pojedyncze zaproszeni  na film  "Jak urodzić i nie zwariować" . Wystarczy przesłać zgłoszenie o treści: KOBIETA


Konkurs jest skierowany tylko do kobiet.


Na zgłoszenia czekamy do środy 27.06.12 do godziny 12:00

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Bilety będą do odebrania w kasie kina.


http://www.heliosnet.pl/7,Bielsko-Biala/Aktualnosci/Szczegoly/id/2580/KINO-KOBIET--czyli-wieczor-filmowy-dla-PanKONKURS ZAKOŃCZONY!


Zwycięzca:

Pani Barbara ze Studzienic


GRATULUJEMY
wróć   


Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware